Flipagram

Flipagram iPhone için

Hayatının bir filmini yap

Flipagram , fotoğraflarınızı favori parçalarınızın eşliğinde bir videoya dönüştürmek için kaygan bir yoldur.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Kaygan fotoğraf slayt gösterileri oluşturur
  • Filmlerinize film müzikleri ekler
  • Sosyal ağ siteleri ile entegre

DEZAVANTAJLAR

  • Videolar ürkek olabilir
  • Fotoğraflar süresiz olarak Flipagram tarafından saklanır

Çok iyi
8

Flipagram , fotoğraflarınızı favori parçalarınızın eşliğinde bir videoya dönüştürmek için kaygan bir yoldur.

Montaj yapmak

Flipagram'ı açtığınızda, bir video oluşturmak için çeşitli kaynaklardan (Instagram, Facebook profiliniz, arkadaşlarınızın Facebook profilinden, kameranızdan, Twitter profilinden) fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bu fotoğraflar daha sonra filtreler uygulanarak, kırparak ve metin ekleyerek düzenlenebilir. Yazı yazma işlemi, metnin bittiği yerden çıkması için birden fazla satıra ulaşması zor olduğu için sorunsuz bir süreç değildi.

Bir kez bittiğinde, bir müzik eklemenin zamanıdır, bu da zaten sahip olduğunuz bir melodi veya bir şarkının 30 saniyelik ücretsiz bir klibi olabilir. Videonun hızı, her fotoğrafa kaç saniye ayırmak istediğinize göre düzenlenebilir .

Flipagram ayrıca, videolarınızı profilinize postalayabileceğiniz, takipçilerinizin neler paylaştığını kontrol edebileceğiniz, aranabilir hashtag'ler ekleyebileceğiniz, videolara yorum yazabileceğiniz ve beğenebileceğiniz bir Instagram tarzı sosyal ağa da sahiptir. Bunları, dünyayla paylaşmak istemiyorsanız gizli oluşturduğunuz videoları saklayabilirsiniz. Gözden geçirme sırasında, 2014'te insanların ne gibi büyük yıllara sahip olduklarını gösteren sonsuz videolar varmış gibi görünüyor.

Hızlandır

En iyi sonuçları almak için hız ayarlarıyla oynamanız gerekse de, video oluşturma süreci hem hızlı hem de kolaydır . İkinizin birlikte iyi gittiğinden emin olmak için seçtiğiniz müzikle seçtiğiniz hızı önizlemeye değer.

Geçişler her zaman bu kadar kusursuz değildir, bu da videonun biraz sarsıcı görünmesini sağlayabilir ve Flipagram zaman zaman gecikebilir. Ama kullanıcı arayüzü gezinmek için basit iken çekici ve kaygan.

Basit tutmak

Flipagram videolar için Instagram gibidir. Kullanımı kolay, mükemmel sonuçlar ve çok sosyal. Bu, seçenek eksikliği nedeniyle ileri düzey kullanıcılara uygun bir uygulama olmasa da, Flipagram, herkesin harika bir video oluşturmasını kolaylaştırmak için işleri basitleştirir.

iphone için Fotoğrafçılık en fazla indirilenler

Flipagram

İndir

Flipagram 5.2.2

Flipagram hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×